MENU
O Firmie

Firma LINE SC - istniejemy w Gorzowie Wlkp. już od 1996 roku.

        

          Od początku działalności naszym celem jest sprawna i szybka dystrybucja wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych do wszelkich urządzeń drukujących tj. drukarek atramentowych, laserowych, igłowych, urządzeń wielofunkcyjnych, kserokopiarek, ploterów, faksów, kas fiskalnych itp. połączona z systemem doradztwa i pomocy technicznej. Prowadzimy również sprzedaż oraz serwis i konserwację drukarek atramentowych i laserowych.

 

           Zajmujemy się kompleksową obsługą firm, biur, hurtowni, sklepów, jednostek budżetowych oraz klientów indywidualnych. Obszar działania to przede wszystkim miasto Gorzów Wlkp. i teren zachodniej Polski.

 

           Obecnie w swej ofercie posiadamy niemal wszystkie materiały eksploatacyjne dostępne na rynku, zarówno towary oryginalne, jak również wysokiej jakości produkty alternatywne i refabrykowane, których stosowanie pozwala znacznie obniżyć koszty eksploatacji urządzeń nie tracąc przy tym na jakości wydruku.

 

          Wykonujemy także usługi regeneracji głowic i tonerów do drukarek laserowych i kserokopiarek, co powoduje, iż koszty wydruku można zmniejszyć nawet o 70%.

          W trosce o środowisko naturalne i kieszeń użytkowników drukarek zajmujemy się również skupem zużytych głowic i tonerów do drukarek i kserokopiarek, za zwrot, których można uzyskać wymierne korzyści finansowe.

 

        Nasze asortyment to przede wszystkim kartridże, głowice, wkłady, tonery, bębny do drukarek, kserokopiarek, CD-R/DVD-R, papier komputerowy, papier kserograficzny, rolki do kas fiskalnych, do faxów, folie, etykiety i papiery fotograficzne oraz akcesoria komputerowe i środki czyszczące do sprzętu komputerowego.

 

        Posiadamy wyłączność na dystrybucję produktów serii InkLine, LaserLine, InkTec na terenie woj. lubuskiego, a także oferujemy największy wybór materiałów do drukarek BROTHER, CANON, CITIZEN, EPSON, HP, IBM, KONICA, KYOCERA, LANIER, LEXMARK, MINOLTA NASHUATEC, OKI, OLIVETTI, PANASONIC, PHILIPS, RICOH, SAMSUNG, SEIKOSHA, SHARP, TOSHIBA, XEROX i inne

      

        Jesteśmy wiodącą firmą na lokalnym rynku materiałów eksploatacyjnych, dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, działamy w ogólnopolskiej grupie Pryzmat, skupiającej ponad 50 punktów sprzedaży w Polsce i zagranicą.

 

       W naszej bazie widnieje już prawie 10 tyś. zadowolonych klientów. Stale współpracujemy z wieloma liczącymi się firmami i instytucjami w Gorzowie Wlkp. - jesteśmy głównym dostawcą materiałów eksploatacyjnych ekstraligowego, żużlowego Klubu Sportowego STAL Gorzów Wielkopolski SA, któremu kibicujemy w walce o tytuł drużynowego mistrza Polski.

 

 

        Klientów zapraszamy do naszego sklepów Gorzowie Wlkp. w centrum, przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 77  

         Realizujemy również zamówienia telefonicznie i e-mailem a towary możemy bezpłatnie dowieźć do klientów z terenu miasta lub przesłać za pomocą firmy kurierskiej.

 

Zarząd firmy LINE SC